{{ productAwardLocalized.Quote }}

ToughRoad SLR EX

1.499 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

De beste avonturen zijn degene die je op de proef stellen. Met de lichte en veelzijdige ToughRoad SLR EX ben je klaar voor de uitdaging, ongeacht het terrein.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht wendbaarheid:

Het frame is gemaakt van ALUXX SLR, Giants lichtste soort aluminium. De voorvork is van carbon.

Comfort en stabiliteit:

De D-Fuse zadelpen en geoptimaliseerde geometrie brengen de rijder in een positie die een perfecte balans biedt tussen enerzijds efficiëntie en anderzijds vertrouwen op ruwe wegen, paden en trails.

Geïntegreerde dragerbevestigingen:

Compatibel met voor- en achterdragers. Deze maken het gemakkelijk om spullen te vervoeren tijdens alledaagse ritten en langere tochten.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC, 31.8mm S:64cm, M:68cm, L:68cm, XL:68cm
  • Grips
    Giant Connect Ergo
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy, 350mm
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore, 2x10
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Shimano BL-MT201 hydraulic, [F]160mm, [R]160mm rotors
  • Remhendels
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano CS-M4100, 11x42
  • Ketting
    KMC X10 with Missing Link
  • Crankset
    FSA V-Drive, 32/44 with chainguard S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    FS Mega EXA
  • Velgen
    Giant double wall aluminum
  • Naven
    [F] Shimano DH-T4050 [R] Shimano FH-RM35
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant Sycamore S, 700x50c, FlatGuard Deflect 2
  • Extra's
    front/rear lights, X-DeFender protection, 53mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)42016,546018,152020,555021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,5°72,5°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54021,355021,758022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31254,91556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)82,63,282,63,279,23,179,23,1
HWielbasis (mm) (inch)103740,8104841,3106241,8107342,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)5602257422,660523,862424,6
LReach (mm) (inch)37414,73801538915,339315,5
MStand Over Height (mm) (inch)72028,375329,680231,682832,6
NStuur breedte (mm) (inch)42016,544017,346018,146018,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,81756,9
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.