{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avow Advanced Pro 1

5.699 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
De perfecte zitpositie, eenvoudige verstelmogelijkheden en de aerodynamica vormen een onstuitbare drie-eenheid in de eerste echte damesspecifieke, prestatiegerichte triatlonfiets ter wereld.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort:

De Liv 3F-ontwerpfilosofie en doelgerichte ontwerpstrategie hebben samen met de Advanced Composite frametechnologie geresulteerd in een comfortabel afgestelde triatlonfiets voor vrouwen.

Gebouwd voor de lange afstand:

Groot aantal mogelijkheden voor afstelling van de zitpositie zorgen voor energiebesparing in de belangrijkste spiergroepen voor de andere triatlon-onderdelen.

Absoluut aerodynamisch:

Door het aerodynamische ontwerp van het frame, de wielen, de vork en het basisstuur verlaagt de Avow de luchtweerstand voor topsnelheid en topprestaties.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Avow Advanced Pro effent het pad met een damesspecifieke, aanpasbare zitpositie waardoor je fris blijft rijden, ook al zit je diep in een aerodynamische houding. Hij is ontworpen volgens de principes van de Liv 3F-ontwerpfilosofie en daarom presteert de Avow Advanced op het allerhoogste niveau terwijl comfortabele contactpunten en een veelzijdig verstelbare zitpositie ervoor zorgen dat je gemakkelijker en langer kunt rijden. Met het AeroVault System heb je alle belangrijke zaken onder handbereik door een geïntegreerd drink- en opbergsysteem op de fiets. Dankzij de aerodynamische wielset, het basisstuur en de AeroDrive voorvork is de Avow Advanced Pro de perfecte keuze voor ambitieuze triatletes.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M
  • Kleuren
    Dark Iridescent
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Avow, carbon base bar
  • Stuurpen
    Avow, alloy
  • Zadelpen
    Avow, composite
  • Zadel
    ISM PS1.0
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra Di2
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Remmen
    Giant SpeedControl SL
  • Remhendels
    Giant Trinity
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra 36/52, Giant Power Pro power meter
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-A2 wheelset
  • Naven
    Giant P-A2 wheelset
  • Spaken
    Giant P-A2 wheelset
  • Banden
    Giant AC 1, 700x25c, tubeless
  • Extra's
    integrated hydration, integrated food storage, AeroVault system
  • Gewicht
    9,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Avow Advanced Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
AZitbuis Lengte (mm) (inch)48018,951020,153020,9
BZitbuis Hoek (degrees)77,0°77,0°77,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,354021,3
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)803,1953,71254,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6
GNaloop (mm) (inch)682,7642,5642,5
HWielbasis (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753
KStack (mm) (inch)49019,350419,853421
LReach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
MStand Over Height (mm) (inch)74029,176730,278831
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,740015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1803,1
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51656,5
QWielmaat 700C 700C 700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
AeroSystem Shaping Technology
PowerCore
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.